Műanyagdarabok kerülhettek a népszerű jégkrémbe – Azonnal ellenőrizze a hűtőjét!
Sürgős termékvisszahívást rendelt el a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) egy közkedvelt édesség, a Dubai csokoládé jégkrém esetében. Az érintett termékben műanyag fóliadarabok előfordulása miatt kérik a vásárlókat, hogy semmiképpen ne fogyasszák el az alábbiakban részletezett azonosító adatokkal rendelkező jégkrémet.
A visszahívás kifejezetten a 2027. április 11-i minőségmegőrzési idejű és egyben 2027.04.11. tételszámú Dubai csokoládé jégkrém 500 ml / 330 g (üveges) kiszerelésű változatát érinti. A termék gyártója és bejelentője maga is tájékoztatta vásárlóikat a felmerült problémáról, és megkezdték a termék kivonását a forgalomból.
Amennyiben Ön ilyen terméket vásárolt, kérjük, azonnal vigye vissza abba az üzletbe, ahol beszerezte! A forgalmazó tájékoztatása szerint a termék árát visszatérítik Önnek. Fontos hangsúlyozni, hogy a visszahívás kizárólag a fenti adatokkal azonosított tételszámú jégkrémre vonatkozik, más minőségmegőrzési idejű vagy tételszámú termékek fogyasztása biztonságos.
Kérjük, fokozottan figyeljen a termék azonosító adataira, hogy elkerülje az esetleges kellemetlenségeket!















